O mně

O mně

Jako malá holčička jsem začínala zpívat ve školním sboru. I předtím jsem byla dost velký komediant a často se předváděla na rodinných oslavách. Po nástupu do první třídy si mě moje třídní učitelka kvůli mé hlasitosti vybrala jak do školního pěveckého souboru, tak do školního dramaťáku. Herectví jsem se věnovala 9 let, ale zpěvu jsem na chuť přišla asi o trochu víc. Očividně. Nicméně, pěvecký soubor jsem musela po čase opustit, jelikož jsem byla až moc hlasitá. Místo toho jsem začala chodit na sólový zpěv a po pár letech i na kytaru.

V roce 2013 jsem jela o prázdninách do hudební školy v Brooklynu, kde jsem studovala zpěv a skladbu. To byl pro mě osudový moment, jelikož jsem do té doby nevěděla, že bych byla sama schopná něco složit. Složila jsem tam několik anglických písní a po návratu domů jednu vydala i s klipem – Fairytale.

Po vydání mého klipu jsem se ale sama začala vzdalovat od toho klasického moderního ,,popíku“ a rozhodla se jít o hodně těžší cestou a to cestou skládání a hraní v češtině. Dnes mám tvorbu v češtině raději než v angličtině a mým stylem je pop-folk. Skládám pořád nové a nové písně a nemůžu se dočkat, až si je jednou třeba společně popějeme…